| together4ever a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Am 14 ani -fata.
Dau fundita pentru acel care imi place cel mai mult

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Niste jocuri in limba engleza te-ar ajuta si la scoala(eu asa am invatat engleza mult mai bine:) ):
www.outspark.com; sunt mai multe jocuri, insa preferatul meu este Fiesta Online.

| Ada... a răspuns:

Buna! The sims 3love struck, The sims 2 (care varianta îți placewinking ), Jojo's fashion show 3, mie astea îmi plac cel mai multhappy.

| GabrielaIoana a răspuns:

Incearka pe ourworld happy

| mirella_4348 a răspuns:

Buna, si fetita mea adora jocurile.Intra pe Jocuri-Fun.ro si gasesti o varietate de jocuri.Recomandarea vine din partea ei.si cu dorinta de a-i da fundita daca iti place ce gasesti acolo.Bafta