| anonim_4396 a întrebat:

Bună, ce părere aveți de site-ul Sunphoto.ro? cum vi se pare thinking

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Mie imi place. Poti adauga peste 1000 de poze, poti avea foarte multe albume, dar poate fii mult mai complex. Poate in viitor se vor putea posta si filmulete, poate chiar si inregistrari audio. In rest, e ok!winking

2 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Destul de ok, desi putea fi mult mai complex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma pis pe el. Un site de c*cat. Acum toti copii de 10 ani pun poze cu "Maili cumparand prezervative", "Maili il strange pe iubitul ei de c*aie. oh go on