| mysteriousgirl55 a întrebat:

Ce parere aveti despre coafura asta? http://minnie02.sunphoto.ro/Minzy/54235482

Răspuns Câştigător
| NoLiesJustLove a răspuns:

Dragut.vrei sa te faci asa?

| mysteriousgirl55 explică (pentru NoLiesJustLove):

Da, eu acum am parul lung dar as vrea sa ma tund ceva de genul asta pentru ca am mai avut tunsoarea asta si imi statea bine happy

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru mysteriousgirl55):

Pai daca stii ca iti sta bine atunci tunde-te.e draguta tunsoareahappy

| mysteriousgirl55 explică (pentru NoLiesJustLove):

Mda dar am vrut sa vad si parerea altora desprea ea hehe ^^

9 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sincer? nu imi place ...prefer parul lung si sanatos sau ma rog ..pe mine aceasta tunsoare nu ma avantajeaza. dar daca altor fete li se potriveste cu cea mai mare placere le-o recomand.

| mona a răspuns:

Daca tie iti place e ok, poate te si avantajeaza dar mie personal nu imi place, parca la rumegat o caprita la varfuri[e prea filat]

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Imi aduce aminte de copilarie pentu ca asa eram tunsa.laughing
E draguta.

| CatalinaKaty a răspuns:

Dragutahappy

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Sincer, nu-mi prea place, adica eu una oricum prefer parul lung.
Si nu-mi place ca e filat, si eu m-am filat odata si nu mi-a placut deloc cum statea, parea foarte tocit, iar daca il indreptam cu placa nu statea drept sad
Sper ca te-am ajutatwinking!

| Zεflεmitoarεa a răspuns:

E ok.