| Radu_Ioana_1991 a întrebat:

Ce provocari sau intrebari pentru jocul "adevar sau provocare" stiti? Dau funda celor mai interesante!

1 răspuns:
| Chauderitza a răspuns:

Buna Ioana :*oh go on.
Pai,intr-un joc simplu, cum este acesta, poti urmatoarele:
Sa faca declaratii de dragoste, sa va spuna amintiri jenante.sa faca farse la telefon profilor sau parintilor, sa danseze lasciv, sa ia in brate pe cineva pe care nu suporta, sa cante melodii penibile.
1.Sa isi puna pantofii invers si sa mearga la profesor sa ceara voie la baie.
2.Sa nu vorbeasca toata ora pana la pauza.
3.Sa nu vorbeasca 3 pauze la rand.
4.Sa ceara voie la baie si sa se intoarca peste 30 min laughing.
5.Sa intrebe proful/profa cum se fac copiii.
6.Sa scrie pe tabla inainte de ora un secret picant din viata sa sau a colegului/colegei si sa lase asa pana vine profesorul laughing.
7.Sa se inchida in baie.
8.Sa il ia pe colegul mai durduliu de burta.
9.Sa lege sireturile pantofilor intre ele ale unui coleg.
10.Sa mearga sa intrebe un profesor daca aveti voie sa chiuliti.
Bafta!
Paa-paa! :*