| CrysaCrysy a întrebat:

Ce sampon sa folosesc ca sa imi creasca parul?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Budincăă a răspuns:

Eu cand foloseam Jhonson's Baby imi crestea foarte repede parul. Stiu ca e de bebelusi dar. laughing incearca.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Sampoanele ca : Jhonson`s Baby; Head&shoulder; Schauma etc...nu prea fac parul sa creasca. Eu imi dau cu ceva recomandat de doctor. Se numeste ANAPHASE (Simulating cream shampoo). Este foarte bun, eu chiar am observat rezultate. Folosirea lui este foarte usoara, dupa ce te speli pe cap cu sampon, aplica si aceasta crema...Stai cu ea 5-6 min si clateste. Garantez ca functioneaza. Bafta. :*

| M4nu3l a răspuns:

Sunt baiat... si ma spal numai si numai cu Head&Shoulders si este foarte eficient
Mia crescut parul foarte lung

| iLov3pitik1 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului. eu am folosit si chiar s-au vazut rezultate.