| allynutzadragutza a întrebat:

Ce sa folosesc ca sa-mi creasca parul mai repede?(vreun remediu naturist, sampon, ceva de genul asta)fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| Adișa_9127 a răspuns:

Buna! Uleiul de ricin este cel mai bun:X mie mi-a crescut fff repede:p.Ti-l recomand este la farmacie maxim 5 leiwinking

7 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

Ulei de ricin.
Sper ca te.am ajutat.

| Judoka a răspuns:

Hey...pentru cresterea parului nu prea exista leacuri...depinde de parul tau.sunt persoane carora le creste ft rpede parul si ai parul des si sunt persoane carora le credte ft greu parul si au par subtire, depinde de parul tau.de exemplu mie imi creste ft repede parul si de multe ori as vrea sa nu mai creasca dar depinde de parul tau

| Iulia_9166 a răspuns:

Ai putea sa iei revalid il iei timp de o luna si iti creste super mult am incercat eu.si am 13 ani happy adica nu te afecteaza cu nimic. Funda?

| Lady a răspuns:

Eu auzisem ca uleiul de ricin este recomandat pentru cresterea parului.:)
Daca dai un search sigur gasesti ceva mai concret.

http://feminin.netul.ro/......-de-ricin/

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Daca iti cade parul si vrei sa iti creasca mai repede lotiunea regeneranta cu petroleum de la gerovital plant este cea mai buna ( am folosit o si eu pentru acelasi lucru) contine petroleum vitamina A si E + ulei de ricin Stimuleaza circulatia la nivelul pielii capului intareste firul de par il regenereaza si combate caderea acestuia :* nu costa mai mult de 20 de lei il gasesti in farmacibig grin funda?big grinblushing

Răspuns utilizator avertizat
| sandra_7770 a răspuns:

Foloseste samponul long ripeir