| Marialy a întrebat:

Ce telefoane cu tastatura qweerty (nu stiu daca am scris bine) stiti dar:
-sa aiba camera de minim 3 megapixeli
-daca se poate sa fie nokia, lg, sony ericson sau blackberry
-sa aiba bluettouth (stiu ca nu am scris bine)
-sa aiba internet~daca se poate
Va multumesc! Funda pentru raspunsul cu cele mai multe telefoane!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nu ai scris bine, se scrie QWERTY... Aceste litere reprezintă cele 5 litere de pe orice tastatură de calculator, uită-te în jos şi o să vezi, începând de la "Q" în dreapta... Iar bluetooth e doar cu 3 de "t". Rest e ok. Blackberry, Nokia N7, LG KS360, Sony Ericsson XPERIA.

| DutzyX a răspuns:

Se scrie qwerty, sunt primele 6 litere dupa tastaturawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand telefonul Nokia E71.Are camera de 3.2 megapixeli.Internet nu poate avea decat daca iti cumperi tu mb sau iti faci abonament cu internet.Asa,telefonul are browser de net.