| 3ntzz a întrebat:

Urgeeeent! Vreau sa adopt un caine de rasa din Timisoara de un de pot adopta?
Sau aveti voi cumva caini care vreti sa ii donati?
Va rog ajutati-ma vreau un catselush crying sunt absolut sigur ca ma intelegeti.

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Stii ca "a adopta" inseamna ca dai ceva bani pe el, nu?
In locul tau as merge la un adapost de animale si mi-as lua un catelut dragut de acolo. Poate ca nu e de rasa, da ce conteaza atata timp cat iti place si il iubesti?
Si gandeste-te ce o sa se intample cu catelusii pe care nu ii adopta cineva. MOR! Poti sa ii salvezi viata unui catelus care a foat abandonat, care a avut o viata mizerbila, viata pe care tu o poti schimba!
TE IMPLOR ADOPTA UN CATEL DE LA ADAPOST!
Nici nu-ti inchipui in ce conditii traieste acolo! Iti spun eu ca nu vrei sa vezi...
Apropo, toate fetele dragute o sa fie impresionate ca iti pasa de soarta unui catel tonguetongue
DU-TE LA UN ADAPOST!

I'M BEGGING YOU!

2 răspunsuri:
| Akarisu a răspuns:

Gasesti pe hipet.ro cei mai dragutei catelusi

| BOGDAN a răspuns:

Nu pe criza asta