| xCalin a întrebat:

Cine imi poate explica si mie cum sa ma conectez la hamachi la serverele private de metin.Am vazut niste servere frumoase si vreau si eu sa ma conectez.Contactati`ma la adresa calin199929@yahoo.com.Funca pentru. cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ufff...conectarea prin hamachi nu e deloc grea. Doar porneşti hamachi-ul (ultima versiune de regulă, sau alta mai veche - dacă e specificat pe server), acolo trebuie să fie un buton unde de poţi conecta la o reţea (scrii numele şi parola reţelei) şi apoi intri în joc ca şi cum nu ar fi hamachi. Doar la EuDemons am încercat mai demult, dar sunt destul de sigur că la toate jocurile sunt la fel. Apropo, Hamachi are o interfaţă foarte simplă, nu cred că vei avea probleme cu el.