| blbalblalba a întrebat:

Datzimi si mie niste servere de metin2 PRIVATE care SA NU FIE PRIN HAMACHI Vreau doar siteul de inregistrare si mc-ul Care da cel mai rapid raspuns FUNDA+VOT happy

Răspuns Câştigător
| bokorrobert1999 a răspuns:

Metin2 gx fun tim chaos val mondial e tot francez mai e si mondial hammer te da lvl 254 faci 255 la o tipa sunt toate kinguri toate armele epice apollo e tot pvp ca si hammer de da lvl 1 faci lvl si de gm la o tipa dar de la lvl 99 iti da exp minus mai e mt2 explossive gaming are toate perlele in maga skilluri p cal armat si otel+9, metin2 hot style e alta versiune al lui apollo doar ca e pvm nu pvp, metin2 earth, mt2 zone, metin2 candy longju, frz, metin2 factory, mt zyclonyus, metin2 zaken, metin2 paradise, mt2 zero, mt2 guabina, mt2 oriental, mt2 quest, metin2 bm, metin2 pearl, mt2 blacknight, mt2 new worl, mt2 new world2, metin2 longju1, longju2, longju3,longju4(tuna mt2),mt2 star, metin2 europe, metin2 global, metin2 rospeed, metin2 mania, metin2 mijagi, metin2 imba are king,dinamik are king, epical are king, metin2 epic, metin2 imperial, metin2 ironju, metin2 united, metin2 hummer, metin2 uk, metin2 tdl, metin2 war, metin2 vip, metin2 eternity, metin2 extreme, revelation mt2, dark mt2, revolution mt2, evollution mt2, storm mt2, dust mt2, final stand mt2, royal mt2, maniac gaming metin2, mt2 addicted, nekmt2, rockstar mt2, spirit mt2, monster mt2, metin2 pow, metin2 sighisoara, timis metin2, metin2 master si cel mai tare mt2 ro cred ca merit o funda ai aici metine pentru un an big grin bft si spor la mt2

| smecerulsecret a răspuns (pentru bokorrobert1999):

Metim2 mania lv 1 itm iei de la ajutoru de lv 1, metin2 mondial e tare da otele+9 arme de lv 75+9 din ele evoluez arme epice si metin2 epical da otele+9 arme de lv 65. dai FUNDA

4 răspunsuri:
| Andrei3217 a răspuns:

Eu cred ca e bun metin2adventure si metin2bm

| XxMaDuTzUxX a răspuns:

Www.playworld3.com momentan sunt in remedieri joc si eu sunt cel mai tare ninja de pe lume daca ma vei vedea vrodata... KillerX! e max lvl 250 1kkk la inceputul jocului si te ajuta banii pana cand mori nu se duc deoarece preturile sunt mici sper ca team ajutata:D!, FUNDA?!

| blbalblalba explică:

Mai eu vreau doar Mc straight face si siteul de inregistrare happy