| M4RK a întrebat:

Cine joaca metin2 RO si are cal armat?

Răspuns Câştigător
| xeon a răspuns:

Eu am lv 42... jucam acum 2 ani daca vrei iti dau contul tie este facut ca la carte razboinic corpd 2 vit 1 str aura m1 si varteju m2tongue

| Dobre_Ionut_1994 a răspuns (pentru xeon):

Cine mai joaca metin 2 ro care poate sa ma creasca pana la lv 30 ca ieu am lv 26 ma gasiti an metin numele meu biohazard1

29 răspunsuri:
| M' a răspuns:

Joc eu si am cal armatbig grin

| jumbO a răspuns:

Si eu ma joc ...si da am si eu cal armat., happy :Xbig grin:p

| Alex1 a răspuns:

Ukuk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu joc metin2 us am lvl 97 si am militar daca i nevoie de ceva ia id razvansteaua_marian >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xeon damil mie da add la costincrazy12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am uitat parola la metin2.ro si cine ma poate ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care`mi da si mie un cont 40+ maxim ca am si eu lv 37 si mi-e lene sa faca plz dati buzz la steaua_cu_cafeaua big grin VA ROG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am armat lvl 15(la cal)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cal armat dar am unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu Joc si am cal armat cine joaca pe pegasus sa-mi dea BUZZ pe mess Florin_tm11 big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc am lvl 70 am cal militar si un cont de lvl 58 care am cal aramt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am level 42 pe metin2.ro dar nu pot trece de misiunea 7 mia esuat de 32 de ori stie cineva cum o pot face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai contul mie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc am cal militar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sieu joc metin2 am cal armat.
nume:ionut4ionut
lvl:35
magi:lama
skil:atac fulger(inca 5 pncte pe pumnal rulant si il am si pe ala la m)
cal:armat
magi:lama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 cu cal armat de la lv 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna un prieten de-al meu are armat dar pe ce server joci? pe Pegasus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dau eu cont dar nu e cal armat ci cal lv 3 pentru ca eu nu ma mai joc are lv 30, altu 18 si mai sint pacolo are pietre cartea iures magie de corp si e razboinic are cercei cu puterea vieti +7 ei is +6 parola la depozit e 123456 numele contului e laurentiusefu1 si parola sefunumaru1 si inca ceva e pe gemini nu uitati nume laurentiusefu1 parola sefunumaru1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are cont cu cal arma?
imi spuneti cum se face un cal armat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
am un cont de 42 si unu de 91...si il cheama (Ley) si care il vrea sa vina pe draco sa apeleze la 90tyu
!
si daca il vreti vreau in schimb un cont cu militar de 65 vreau pe draco regatu galben
!
.
si am M3 la izbitura si M4 la incizie!
daca il vreti vam zis
!
.
pa
larevedere
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si tu, e cel mai frumos server :) http://4metin.ro/servere-hostate-ip/metin2icegame-pvm-t180260.html

| glontz a răspuns:

Io nu mai joc dar am cont de lv 64 cal militar breasla cine vrea? dau ontul!

| LastBrother a răspuns:

Am avut da mi-am sters contul laughing

| Misu_8713 a răspuns:

Salut... eu joc Metin2.ro si am cal armat...winking

| Misu_8713 a răspuns:

Salut... eu joc Metin2.ro si am cal armat

| Misu_8713 a răspuns:

Salut. eu joc metin2.ro si am cal armat

| devianart a răspuns:

Eu joc.am si cal militarbig grin.