| Madalina101 a întrebat:

Buna,cine se pricepe sa faca siteuri ma poate ajuta cu niste sfaturi? mersi

7 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti faci pe www.ucoz.ro - e foarte usor de folosit si e potrivit pentru incepatori. In plus, daca in timp vei invata HTML iti vei putea personaliza design-ul site-ului dupa bunul plac.

| SDana a răspuns:

Eu ma pricep putin, ce putem face?

| Madalina101 explică (pentru SDana):

Buna,ai m-ai facut un site pana acum? intrebarea mea are legatura cu alegerea unui domeniu pe godaddy.com,daca ma poti ajutahappy

| Madalina101 explică (pentru Madalina101):

Si daca siteul asta n ar mai corecta gresit raspunsurile ar fi ok, se scrie legat "mai"

| Komarov a răspuns:

Site-urile nu se creeaza asa la plesneala e nevoie de timp si bineinteles rabdare ele functioneaza intr-un anumit limbaj numit HTML tot cea ce reprezinta grafica butoane sunt reprezentate de comenzi calcule si fisieru care este introdus adica imaginea care reproduce butonu este dificil.Dar ce poti face tu mai usor ar fi sa te inregistrezi pe blogger si iti faci un Blog sau ceva in genu e simplu de utilizat si personalizat dar daca vrei ceva mai avansat ce am mentionat specialist in editare HTML

| Madalina101 explică:

Am inteles ce inseamna siteurilelaughing sti. eu aveam o simpla intrebare legata de alegerea unui domeniu pentru site. nu o intreaga definitie

| Madalina101 explică:

Te am adaugat