| TotalDamage a întrebat:

Mi-am pus Windows 8! Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi? Nu vreau sfaturi de la toti cretini doar de la cine se pricepe!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am dat sfaturi la multi dar pentru nesimtirea cu care te exprimi am sa-ti raspund: bine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si am sa-ti dau mai multe raspunsuri ca intrebarea ta sa nu mai apara.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ok

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceau

| TotalDamage explică (pentru Salontanul):

Ma pis pe TPU! Ma doare undeva! Nici nu ma asteptam sa primesc vreun raspuns calumea! TPU e plin de ratati ca tine care nici nu stiu ce e cu viata lor! Aici nu poti pune o intrebare serioasa, nu de alta da nu stie nimeni sa-ti raspunda! Si daca vreau pot sa postez intrebarea asta de o mie de ori! Am sa-ti demonstrez!