| thepinkzoz a întrebat:

Buna!

Colectioneaza cineva cartonase Mega Music de la Mega Image? Eu am destul de multe si la mine in casa se strang destul de rapid, si ma gandeam sa le arunc. Dar m-am gandit totusi sa intreb pe TPU daca exista cineva care colectioneaza, pentru ca sunt dispusa sa le ofer. Astept cereri happy

Răspuns Câştigător
| Prince39 a răspuns:

As dori eu cartonase(chiar sa le si cumpar). sunt colectionar de cartonase, surprize si albume panini si mie cam greu sa fac rost de cartonase Mega Music (pentru ca sunt din Suceava si nu exista Mega Image aici) si as fi recunoscator daca m-ai putea ajuta cu cartonase. am chiar si un blog cu 5% din colectiile mele postate: http://needtocollect.wordpress.com/ (ca sa nu crezi ca mint si ca nu sunt colectionar).

| thepinkzoz explică (pentru Prince39):

Ok, Prince39, vad ca intr-adevar esti un colectionar impatimit, asa ca uite adresa mea de e-mail sa stabilim cum facem: littlewhatevers@yahoo.com happy

8 răspunsuri:
| RockForever99 a răspuns:

Eu as avea nevoie... daca deja nu le-ai dat happy

| Constantinescu_Alex_1994 a răspuns:

Salut,sunt alex din Bucuresti, vrea cineva sa faca un schimb?

| Eduard_Dobre_1981 a răspuns:

Eu colectonez cartonase, unde vrei sa ne intalnim sa mi le dai

| Eduard_Dobre_1981 a răspuns (pentru Eduard_Dobre_1981):

Uite adresa de e mail sa vedem cum facem vatafumonica@ymail.com

| Eduard_Dobre_1981 a răspuns:

Eu le vreau.
unde vrei sa ne intalnim sa mi le dai?
la ce ora?

| schimbcora a răspuns:

Buna!
Caut autografe/argintii Mega Music Akon, Joe Jonas, Lana Del Rey.
Am multe dubluri normale dar si argintii.
Gabi-Bucuresti

| XFytze_Katalin_Bobo_1998 a răspuns:

Mai bine pastreazale poate odata ai nevoie de ele