| cagulatu a întrebat:

Trec direct la subiect. Imi place de o fata din clasa si as vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine... Mereu imi spun : "Sansele tale cu ea sunt 0". Ocazii am avut, dar nu am fost destul de inspirat. Ma gandeam sa o intreb cand este mai bine dispusa. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai eu iti recomand sa nu zici de exemplu.
-Buna, vrei sa fii cu mine?
Asta e jalnic rau de tot.
Eu zic sa o intrebi prima data daca vrea sa vina cu tine la un suc, trebuie sa te comporti frumos cu ea si sa ai grija ce zici. Apoi va duceti undeva la un bar, o lasi pe ea sa comande, mai vorbiti despre...gasiti voi subiecte comune. Apoi mergeti undeva sa va plimbati intr-un parc, si spre sfarsit ii zici cat de bine te-ai simtit cu ea si o intrebi daca ar vrea sa fie iubita ta. Dar asa mai romantic.

Sper sa iti fi fost de folos.Succes!

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai daca ai putin tupeu o poti intreba oricand doar nu iti ia gatu

| baaang a răspuns:

Foarte.simplu
-hey cmf?
-...
-ce'ai mai facut`?
-...
-vi mai trz la un film`?
-dahee hee... etc.
-cand mergeti la film. o complimentezi...chestii`hee hee. si dupaa o intrebi. ce`ti mai face iubituu?
-ea ziceee.ca n`are
-si apoi. zici cum asaa?
-ea zicee nu stiu ceee
-ok.si nu ai vrea sa fim impreunabig grin?
-ba daaaaaa...asteptam sa ma intrebi.hee hee
noo`.
baftaasmug

| alexy a răspuns:

Simplu si la obicet:NU MAI EVITA, INTREAB-O ODATA SI APOI MAI VORBIM.
Daca vei tot amana gandeste-te ca va veni altul care ti-o va fura si atunci vei regreta ca nu ai intrebat-o.Trebuie doar sa o gasesti odata cand e singura si atunci ii marturisesti sentimentele tale. Iati inima in dinti odata!
Hai incearca!

| rocky_2741 a răspuns:

Intra in subiect foarte galat fara sa isi dea seama vorbind despre fsti su chiesti de genu. si atunci cand o observi a se joaca cu mana in par sau rade ascunzndusi zambetul atunci e momentul. funda?

| dany3la_7325 a răspuns:

Incearca sa aflii daca si ea te place, da nu te place da-i de inteles ca o placi si apoi dupa un scurt timp poti actiona...winking