| smileysmiley a întrebat:

Cu ce program as putea sa fac negative? Adica mai pe inteles sa scot vocile din melodie si sa ramana doar instrumentalul.
Vreau un program care sa-l pot folosi cu usurinta, un link de unde il pot descarca, si daca se poate cum se foloseste big grin
Va rog mult si urgent!
Multumesc si astept raspunsuri!

4 răspunsuri:
| smileysmiley explică:

A da ...sa fie si gratuite programele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista program de scos negativul din melodie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista program de scos vocea''''' daca vrei un program de facut negative uite asta e cel mai bun e un pic cam greu dar te descurci u ok fl studio 9. 03

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta audacity, iar cum se floseste cauta tutoriale pe youtube, remove voice with audacity from...