| florynnaa a întrebat:

cum as putea scoate o pata de smoala de pe fundul pantalonilor? e micuta dar nu iese.

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Daca ai incercat si nu ai reusit nu cred ca o poti scoate

| Lollidella a răspuns:

Cu diluant de vopsea. Pui diluant pe pata dupa iei o perie si freci bine in locul ala. Asa stiu ca mi-a scos si mie mama o pata de smoala de pe niste colanti grihee hee

| NoKidding a răspuns:

Cred ca am vazut mii de reclame cu Vanish.
Tu nu?

| pintoiualin a răspuns:

Ai putea sa incerci cu fierul de calcat si cu un ziar. calci pantalonul cu pata de smoala pe ziar, nu garantez, dar merita incercat. asa se scoate ceara de lumanari.

| riseris a răspuns:

Poti sa incerci cu gaz lampant