| Mehh a întrebat:

Cum imi schimb numele la profilul de FB(FaceBook)?

5 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

1.Pai te loghezi si vezi ca in partea de dreapta sus apare o poza mica de a ta + numele tau \ acasa \ o sagetuta. Apesi pe sageata, apoi pe " setarile contului " [ la mine e in romana. ar trebui sa fie prima optiune dupa ce apesi pe sageata ]

2. O sa iti apara Setarile contului si dedesubt Nume...numele tau. Apesi in capat pe editeaza.

3. O sa iti apara cateva casute cu Nume\ Prenume\ Al 2-lea prenume si schimbi cu numele nou

Sper ca te-am ajutat. Fundoi puppy dog eyes?

| Aundrea a răspuns:

Buna! Simplu. intrii in "Setarile Contului" (care se gaseste in sagetuta aia de unde te si Deconectezi) si dai click pe Editeaza la "Nume". sper ca te-am ajutat. tongue.

| LetyPayne a răspuns:

Buna! Dai la setarile contului apoi la nume si dai editeaza.

| izzy2011 a răspuns:

Intri la "setarile contului", apoi dai pe "general":"nume"si acolo il schimbi.

| Sander_Roial_1997 a răspuns:

Cum imi schimb numele de pe Facebook