| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi vad istoricul la internet explorer?
Am jucat un joc super si nu il mai stiu si trebuie sa il gasesc.

Răspuns Câştigător
| fularrosu a răspuns:

Este relativ simplu. Unde sunt sagetile de inapoi si inainte este o sagetica in jos dai click si iti apare: Current page si History.Si dai click pe History.

5 răspunsuri:
| BubblesDoubleS a răspuns:

Apasa ctrl+h

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! iti spun cea mai simpla varianta uita-te sus pe bara unde e X,- si asa mai departe in dreapta, apoi uita-te in stanga sunt cele doua sagetute de inaine si inapoi (ca sa iti spun pe intelesul tau).pui mausul pe prima si dai un click mai apasat acolo si iti arata show full history, dai acolo si gasesti tot ce vrei tu toate accesarile.
Bafta!kiss sa imi zici si mi numele jocului.

| liladyna a răspuns:

Apasa ctrl+h.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa Ctrl-H

| claw12 a răspuns:

Buna pe internet explorer 8 scrie sus unde dai back favorite
dai acolo si iti apare history dai clik si gata dar daca folosesti google chrome este tot pe sus unde dai (X) o cheie dai acolo si apare o fereastra dai pe istoric si gata