| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Am si eu o intrebare. Undde este istoricul la Internet Explorer?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

In partea dreapta sus, ai 3 butoane: o casuta, o steluta si o rotita. Casuta te trimite la prima pagina, adica acasa, steluta este istoricul, pus pe zile, iar rotita sunt optiunile.

| Mariiuca112 a răspuns (pentru WhiteLife):

Sigur acolo este istoricul?

| WhiteLife a răspuns (pentru Mariiuca112):

Pai la mine asa imi arata. Poti incerca, nu costa nimc. Eu ti-am zis cum fac eu ca sa vad istoricul. ATunci cand apesi pe steluta iti apar mai multe zile, de exemplu, luni, marti...
Daca la tine este pe engleza, atunci iti va scrie in engleza.
Am uitat sa-ti zic, deci atunci cand apesi pe steluta aceea iti apar 3 categorii: Favorites, Feeds si History, bineinteles, la ultima este istoricul.

Acum, s-ar putea la tine sa fie altcumva, eu am Internet Explorer numarul 8, sau nu mai stiu cat, daca tu ai alt numar, se va proceda diferit.
Si ai aici atatea raspunsuri! Poti sa te ghidezi dupa ele.winking

8 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Inca mai este folosit IE? Credeam ca murit.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ctrl+H
Sau
Ctrl+I

| Xtal a răspuns:

Te'ai uitat la filme Porno si vrei sa stergi? Te anunt ca exista si o categorie dedicata:Tehnologie.

| TaкєMєHιgн a răspuns:

La sagetelele de este o sageata mica, apesi pe ea si scrie jos

| Tedi232 a răspuns:

Scrii ctrl+shift+H