| Giulia_7302 a întrebat:

Buna!

Cum o conving pe mami sa imi cumpere un laptop mic?

M-am saturat sa imi zica lumea:
lasa-ma si pe mine

de ce ai bagat poze cu nebuna aia in calculator?

De ce, de ce, de ce...

tot timpul de ce

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Giulia!kiss
Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu mama ta si sa ii spui exact ce ne-ai spus si nouabig grinCa ai vrea un laptop ca sa nu mai fi nevoita sa dai explicati altora sau sa trebuiasca sa il impartibig grin
Spune-i ca ti-ai dori mult un laptop numai al taubig grin
Mult succes!kiss

| Slavian a răspuns:

Pur si simplu ii explici problema cu cat mai real cu atat mai bine.
Trebuie sa te inteleaga. Daca nu te intelege atunci incerci sa o convingi in vreo 2-3 luni :-D

| ThePoet a răspuns:

Pai nu e un motiv destul de bun? Ori daca chiar nu vrea pune-ti o afurisita de parola la windows.

| vlad audi 2010 a răspuns:

1)Ai putea sa strangi bani si sa-ti cumperi singur laptopul.
2)Daca ziua ta e aproape poti cere un laptop mic.
3)Sa o convingi ca calculatorul nu mai e destul de bun.
Succes.(plz da-mi fundita)

| chicka a răspuns:

Am incercat si eu, dar nu am reusit.Astea-s foarte scumpe si mai ales acum pe criza. Poate reusesti sa iti mai strangi alocatia si de ziua ta pune si ea bani, pui si tu banii tai si poate reusesti totusi.Eu una m-am tot rugat de ea sa imi ea, dar mi-a suras norocu si am castigat unu din asta de marime normalawinking. Fundita?

| Yoral a răspuns:

Uite supenei ca o sa iei numai note bune si o s-o ajuti la treaba in casa asa o convingi sigur( si eu am facut la fel si mi-a luat xbox 360) deci sigur merge Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum s-o convingi pe mama ta sa iti ia unu dar daca ai niste bani pusi deoparte am eu unu dragut de vanzare la 8 mil. daca te intereseaza da add la bobo_what pe mess si iti dau mai multe detaliihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giulia mama ce faci?, Sa nu te mai prind scriind pe site-uri despre viata noastra personala, nerusinat-o.