| Wihaela a întrebat:

cum pot afla daca un baiat ma place? daca o sa-l intreb, poate o sa zica ca nu si apoi ma fac de ras fata de el, si daca pun pe cineva sa intrebe ma voi face de ras la persoana respectiva... sfaturi ceva pls!

5 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Poate nu o sa crezi, dar unora le este greu sa isi marturiseasca sentimentele. Asa ca daca tu il intrebi " ma placi? " o sa il ajuti enorm.Desi din cauza emotiei s-ar putea sa nu recunoasa, oricum ar fi intreaba-l in particular intre 4 ochi ^^.

| Overseer a răspuns:

Tu inshearca sa iesi cu el odata afara, si a sa safli totul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i in felul urmator: " Am sa iti pun o intrebare simpla dar te rog sa imi zici sincer daca ma placi sau nu!" succes :* fundita?big grin

| gratii a răspuns:

Sincer si eu cam am aceeasi problema doar ca el stiu ca m-a placut.acum nu stiu.
in fine
pai fai si tu ochi dulci si vezi daca iti zambeste la ore ( daca sunteti in aceeasi clasa ) sau chestii de genu asta. mai baga-l in seama. treci mai des pe langa banca lui. fa-l sa rada. chestii din astea.
de ex eu il fac sa rada pe baiatul pe care il plac doar privindu-l si mimand ceva anume... sau eu cand stiam ca ii place de mine de la un coleg vorbeam fff mult cu el si cand vb eu cu el mereu zambea:X
oricum
Good Luck
pup:*
si sper ca te-am ajutat.
funda?

| alyna_4617 a răspuns:

Buna! pai daca comunici cu el e foarte bine intreaba-l daca te place da nu cu intreabare,, ma placi?' sau,, iti place de mine?' nu intreaba-l ce crede despre tine daca crede intr-o posibila relati cu tinesi apoi iti dai seama singura! si daca vorbeste cu tine cu iubi pisi etc e clar...eu asa am facut sper sa te fii ajutatkiss