| noname12344321 a întrebat:

Cum pot ca in acelasi timp cand fac poze prin webcam sa le pun direct pe facebook! Sau daca exista acolo la imagini la create a new album sa dau take a photo dar nu imi apare asa ceva! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LukaVocaloid a răspuns:

Scz nu mi-a aparut casuta de raspunsbig grineci sus de tot la facebook scrie:actualizeaza starea, adauga foto/video si intrebare tu trebuie sa apesi pe adauga foto/video si acolo o sa-ti apara dac vrei sa o uploadezi de pe calc sau sa faci o poza cu webcam... D e aici te descurci si singur.Bafta!

2 răspunsuri:
| calinut1 a răspuns:

In mod normal apare pe facebook cand faci poze sa alegi din pc sau sa faci cu webcam.

| AndreeaIM a răspuns:

Pai te duci cu mmausul la imaginea ta de la profil si o sa vezi ca apare un scris si dai pe el apoi ca sa faci o poza trebuie acolo sa dai realizare poza prin webcam sau asa ceva creca gasesti tu happy funda?