| Danielairina a întrebat:

cum pot face la Facebook sa`mi de`a toata lumea like la poze[fara sa`mi fie prieten]...sh fara sa`mi lase comm decat like! FUNDA cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Nu prea ai ce sa faci in cazul asta. Se poate doar ca persoana respectiva sa se aboneze la tine, fara sa-ti ceara prietenie. Asa va putea sa-ti dea like-uri fara a-ti fi prieten.Bineinteles, asa va putea sa-ti urmareasca si postarile.
Bafta!

5 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Iti faci o poza in curu gol si cu tatzele la vedere

| anonim_4396 a răspuns (pentru IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe):

Pana la urma e destul de simplu.laughing

| Dariusuu a răspuns:

Ce nu faci pentru cateva likeuri...

Cred ca esti dependenta de facebook., nu o lua in nume de rau.

Totul va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi si mie adresa ta de facebook