| LaRysse a întrebat:

as vrea sa aflu de unde imi pot modifica profilul de facebook ca sa se poata abona lumea la mine si sa-mi lase like orice persoana chiar daca nu ma are la prieteni. Vreau raspuns cat mai concret, stiu ca se poate, aveam un prieten care are asa profilul. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Trebuie' sa ai 18 ani ca sa se poata abona ceilalti la tine.

| LaRysse explică (pentru Libelle):

Mi-am pus si asa si nu mi s-a activat...

| LaRysse explică (pentru Libelle):

Mi-am pus asta, dar nu s-a activat happy

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Atunci incearca la Setarile contului, apare si Abonati.Vezi sa fie bifat acolo Allow subscribers acum.

| rallucamarya a răspuns:

Te duci pe sagetica in jos di partea dreapta sus a monitorului si dai setari de confidentialitate. dupa care vezi ca pe un rand e scris pretenii prietenilor, prieteni si personalizat bifezi prietenii prietenilor.

Sper ca am fost de ajutor!

| LaRysse explică (pentru rallucamarya):

Am incercat acolo, insa nu are legatura cu ce am intrebat eu.Acolo doar imi este profilul public, nu-mi poate lasa decat prietenii like, iar de abonat nu poate nimeni...sad