| andreeap a întrebat:

Cum pot fura iar pe barn buddy daca vecinul are caine. Metoda cu TAB nu mai merge. Stie >careva?- FUNDA

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! exista o noua metoda :mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat, iti da chiar si 6-9 plante din aceeasi casuta sau doar 1, nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul, NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti. si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"bomboana dulce amaruie" te rog mai concret daca se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles mai nimic cum sa fur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intalege nimic
am incercat si numai mi-a mancat bani cainele si nu mi o dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! exista o noua metoda :mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat, iti da chiar si 6-9 plante din aceeasi casuta sau doar 1, nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul, NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti. si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna laughingam pierdut o gramada de monede din cauza ta phbbbbtlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breavo merge chestia

| Webbiexd a răspuns:

Buna! Poti sa:te duci la caine vezi daca are mancare daca nu poti sa furi daca are caine faci:mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat, iti da chiar si 6-9 plante din aceeasi casuta sau doar 1, nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul, NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti.si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta!

| Webbiexd a răspuns:

Buna! Poti sa faci:te duci la caine vezi daca are mancare daca nu are poti fura sau:mergi la plantantia vecinului "dai zoom din dreapta daca vrei 1 data"dai un click pe planta care o furi sa te muste cainele vezi unde se pozitioneaza "OK-ul" de la muscatura cainelui"dupa ce tea muscat cainele punde degetul pe ecran unde scrie OK dai ok si muit planata care vrei so furi in locul la deget adica clicul de pe planta sa fie in acelasi loc cu OK-ul de la caine-suprapuse exact"dai click repede pe planta de furat, iti da chiar si 6-9 plante din aceeasi casuta sau doar 1, nr clickurilor variaza poate fi si din prima apoi va duceti la alta planta si revi iar la cea care nu a vrut.se mai intampla sa dea greu la un furat atunci cand va da mai multe odata.si.cand simtiti la mouse ca se ingreuneaza clikul, NU abandonati.se apropie momentul de furat."faci asa la fiecare planta.nu iti ia mai mult de 5 min pentru o plantatie intreaga."apoi te duci la alta plantatie si repeti.si dai un refresh sau iesi ca sa-ti recapeti monedele pe care ti le-a papat cainele.bafta!