| Deniii03 a întrebat:

Cum pot fura la barn buddy, daca are caine? Metoda cu TAb am obs ca nu mai merge

4 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

I'm so sorrycrying. Numai exista nicio metoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista alta!winking

Deci... te duci la vecinul caruia vrei sa-i furi si apesi tab pana se duce pe planta care vrei sa furi si dai enter adica tii apasat continuu enter pana iti apare ca s-a furat o sa-ti aprara ca te-a muscat cainele dar nu dai ok apesi tab te duci la alta planta furi apoi dai refresh la pagina...winking sper ca ti-am fost de ajutortongue si explicami si mie ce e aia funda la ce se foloseste? pentru ce.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mersi da cum zici tu cu tabu si enetr e o pacaleala...cu cat tii mai mult tabu si dai enter cu atat pierzi mai multi bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge nicio metoda ma, mancami-ati