| Addaaa99 a întrebat:

cum pot sa sterg sweetim?! P. s nu. l gasesc nicaieri.
multumesc.
funda

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Start => control panel => add & remove programs => il cauti si ii dai remove (uninstall). tongue

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Din Control Panel-Add or REmove Programs. lol

| dydy1 a răspuns:

Cu siguranta il gasesti in control panel la add and remove programs.
Mi-a luat ceva timp sa gasesc dar e sigur

| Andra_3307 a răspuns:

Intri in start apoi in cintrol panel si cadn ai intrat in control panel in partea stanga trebuie sa scrie switch to classic vieiw apoi dai la add or remove gasesti sweetim si ii dai removewinking

| Paulika06 a răspuns:

Si daca l-am sters din greseala ca oricare program si tot il am la mass? si nul mai gasesc in control panel ce fac>?
crying

| Foxitaa a răspuns:

Pai... daca il ai instalat in calc da nu il gasesti poti intra in start, apoi in control panel si dai la add or remove programs din lista, apoi cauti acolo programul sweetim. apesi pe el si dai removewinkingsper ca ai inteleshee heefundita:d

| KawaiiBonsai a răspuns:

Intri la 'start' si acolo dai pe 'Panou de control', dai pe un folder care are icoana de instalat si acolo pe el scrie 'adaugare sau eliminare programe'...acolo dupa ce ai intrat cauti Sweetim. u si dai eliminarehappy
Sper ca ti.am fost de ajutor:*