| Wihaela a întrebat:

:* cum pot scoate pe cineva din lista de "ignore" dp facebook? multumesc :* si funda + vot! :d

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Nu poti.

| Wihaela explică:

Pff. straight face cum pot scoate un prieten din lista de "ignore"? nu cum sa sterg un prieten straight face

| Wihaela explică:

Ma. pe facebook

| Pikuu a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy!
Fundaa?:o3

| 90245438 a răspuns:

Poti. Primul pas: Intri la setari de confidentialitate 2. Dai click la Administrati procesul de blocare 3.Alegi persoanele pe care vrei sa le deblochezi si apesi "Deblocheaza". Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| Phantoma a răspuns:

Dai in lista de prieteni, intri pe pagina persoanei si sus in dreapta dai Remove Friend. Sper ca am putut sa te ajut...Noroc :*

| Bogdane21 a răspuns:

Poti intri in Messenger dai la Preferinces si dupa aia la IGONERE LIST sper sa iti fie de folos big grin

| Pricop_Cristinela_1977 a răspuns:

Vreau sa scot pe cineva din lista de ignor

| Joanna_Antonik_1968 a răspuns (pentru Pricop_Cristinela_1977):

Bună! Am aceeași problemă, dacă între timp ai rezolvat te rog mult spune-mi cum...mulțumesc!