| anonim_4396 a întrebat:

Ma pot scoate de la ignore din lista cuiva?

23 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Fara sa intri pe Id'ul persoanei respective, nu!

| sigmanet a răspuns:

Nu ai cum, doar cu acces la id-ul persoanei respective.

| jedi_8834 a răspuns:

Daca nai acces la id-ul acelei persoane...ee foarte greu
sau intreaba un hacker ca bahoi poate te ajuta ellaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar daca intri pe id'ul persoanei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar daca intre pe id respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustraight face doar daca intri pe id-ul persoanei respective sau sa ii ceri scuze ca l-ai suparat si sa il rogi sa te scoata de la ignorethinking Altceva nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poti. si de la mine s-a scos cineva singur de la ignore ca sa imi demonstreze, dar nu stiu cum se face. a trebuit sa imi fac alt id ca sa scap d xulescu. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ieu trebuie sa aflu neaparat cum sa ma scot de la ign de pe lista lui X pentru ca...ie cineva important

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ieu trebuie sa aflu neaparat cum sa ma scot din lista de la ignor de la altcineva pentru ca ie ceva important...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall imi puteti sp alchemistul as vrea daca se poate sa ma scot de la ignor din lista cuiva va rog mult inseamna mult pentru mine. si in cam cit timp vine raspunsu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreu sa ma scot de la igg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa intri pe id ei/el sa te scoti din lista ei, nustu daca poti sa te scoti de la ignor, mai cauta pe net ca sunt programe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur! Daca stii ca cineva ti-a dat ignore, stergi adresa aceea(definitiv), apoi o adaugi din nou, si t-eai scos din ignore! Sau alta varianta: daca cineva ti-a dat ignore, (aceasta varianta este pentru messenger 10 beta) vezi acolo un buton "Add contact: in dreapta scrii adresa si apesi enter, si poti vorbi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur dar sai sti parola

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa scot pe cineva de la ignor din lista mea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti al id si baga id-u aluia sau aia care tio dat ig

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andrei_benzema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deschizi mesul. I spui persoanei sa intre pe teamwiewer descraci yahoo password show si il denumesti yahoo offline connect. persoana isi baga idul si parola si hack. cand sa logat i daiti x la teamwiewer ca sa nu stie. intri in c si scrie yahpas. il deschizi si iti scrie idul si parola. apoi intri pe mesul adevarat i bagi idul parola si merge 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu contacteazama pe mine pe id fanea_ionutz si iti voi spune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kiss_fmdj2000
nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar trebuie sa va lasati id'urile?
Cocalari in cautare de reclama. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, il stergi din lista pe X, si il bagi inapoi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bndbghfb