| maria_9426 a întrebat:

Buna
Cum sa am parul moale, placut la atingere, matasos?
Folosesc placa destul de des, in 3 ani am fost vopsita de mai multe ori, parul meu este aspru, des, se incalceste repede. Uleiul de masline ajuta?
Mersii.
Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| aleee3 a răspuns:

Da uleil de masline tear putea ajutahappy

4 răspunsuri:
| MarinaMrn a răspuns:

Pai ca sa poti sa ai parul moale foloseste balsam eu folosesc balsamul syool si este foarte bun...imi urez noroc

| Katheriina a răspuns:

Momentan ce folosesti place des.Nu ai sanse prea mari sa ai un par matasoos. Eu zic sa cauti niste masti speciale pentru par...sau un sampon special pentru parul uscat.winking Uleiul de masline nu cred ca te'ar ajuta prea tare, dar incearca'l!

| Andreutza1997 a răspuns:

Buna si eu am parul lung.happy eu folosesc ulei de masline ee foarte bun dar sa folosesti placa nu prea...ee doar un sfat fa ce doresti:*happy

| Alinaaa_9766 a răspuns:

Da uleiul de masline e foarte bunhappy folosestel fundita
ll