| Imstrong a întrebat:

cum sa-mi cresc pagina? metode noi, va rog!(nu vreau metode vechi) si aceasta este pagina: https://www.facebook.com/pages/D-soara-cu-Fitze/46241307 7192348!
Ce parere aveti despre ea? credeti ca merita crescuta? ajutati-ma.Caut admine!(cine vrea sa-mi spuna)
Deci metode noi de crestere :*
P.s.-Dati si un like daca sunteti amabili,si daca cunoasteti pagini mari care ajuta pagini mici, sau daca aveti voi pagini mari si ati vrea sa ma ajutati v-asi ramane recunoscatoare,
Va pup :) si dau funditaaa!(si voturi la toate raspunsurile bune)

5 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

1. Spune la toti prietenii tai ce pagina grozava ai tu.
2.Fa chestiile vechi ca si alea-s bune.
3. Mai pune intrebari d-astea pe TPU ca vor da like toti aia care raspund.

O zi buna! happy

| Imstrong explică:

Scuzati ca nu v-am dat link-ul corect.
Uitati-l aici --> https://www.facebook.com/pages/D-soara-cu-Fitze/462413077192348

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Pagina a fost stearsa deci nu8 am cum sa te ajut

| Imstrong explică (pentru Daniel_Enache_1981):

Am pus-o la loc.am gresit eu link-ul, uita-te la raspunsuri sa vezi.

| Daniel_Enache_1981 a răspuns:

Eu te-as putea sa te ajut cu crearea unui site pentru ceea ce ai putea face tu ma pricep la asa ceva