| andreeaaa1 a întrebat:

Cum se face un video cu poze sa pun melodie de fundal. explicati-mi!
fundita

Răspuns Câştigător
| jony a răspuns:

Servus draguta!happyHai sa-ti explic! Intri la Windows Live movie maker si dai la : video & fotos, bagi pozele care le vrei din pc-ul tau si cate vrei, dupa care dai la music si bagi muzica care o vrei peste poze si salvezi ce ai facut! E foarte simplu!happyDaca nu reusesti cum ti-am scris eu, lasa-mi id-ul tau in privat si te ajut! Bafta!happy

4 răspunsuri:
| putzoc a răspuns:

Daca ai windows xp ai in program files un program care se numeste movie maker...incarci pozele, incarci melodia si salveziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu picasa e gratuit si il gasesti usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulead video studio

| Ana_Dumy_1987 a răspuns:

Cum se face un video cu poze