| AndraEvrica a întrebat:

Buna big grin Am cont pe wattpad si as dori sa stiu cum fac rost de mai mult cititor thinking i. Stiu, stiu, dacă povestea e cu adevărat buna atrage, dacă nu, nu. crying Dar încerc sa-i dau un mic impuls sa fie mai buna raised eyebrows Chiar am nevoie de ajutor!

Funda!
Multumesc anticipat >big grin

9 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Mie imi place povestea ta happy

ca sa ai mai multi cititori poti sa pui "cuvinte cheie". dai la "create" dupa la "edit" (la fiecare capitol) si in partea dreapta ai "optiuni" si o casuta unde scrie "cuvinte cheie". acolo pune cat mai multe cuvinte care au legatura cu capitolul respectiv.
daca de ex pui cuvantul "lup", cand cineva va da la cautare "lup" o sa gaseasca povestea ta si o va citit happy

alt lucru pe care poti sa il faci este sa te impritenesti cu cat mai multi useri. daca citesti cartea lor, dai comenturi si voturi si ei o sa faca la fel.

daca esti buna la engleza ai putea sa publici cartea si in engleza pentru ca sunt mai multe persoane care citesc in engleza decat in romana. eu de ex am citit foarte putine carti in romana happy

mai poti si sa iti faci reclama pe diferite site-uri (facebook, etc)
bafta in continuare! happy

| AndraEvrica explică (pentru Zoey112):

De fapt, am 2 povesti si nici nu stiam dac'o mai citesti pe aia, dar ma bucr sa aflu ca asa e happy. Scriu cuvintele cheie, mai mult sau mai putin, iar cat despre retelele de socializare, prefer sa nu promovez aco o blushing

| Turquoiise a răspuns:

Heii :3
Tocmai am început o carte în colaborare cu o prietenă, numită,, Diavolul inimii mele". Dacă te interesează, o găseşti aici: http://www.wattpad.com/......kittycat16

Voi citi şi eu povestea ta :3

| tequila28 a răspuns:

Buna, ati putea arunca o privire si la cartea mea? Mersi. http://www.wattpad.com/story/20512748-monte-carlo

| GeorgianaHs a răspuns:

Buna, ati putea arunca o privire la cartea mea? http://www.wattpad.com/......-si-ariana