| kittty a întrebat:

>Buna[:d exista un motiv pentru care mama nu are incredere in mine?:-s[Fundita:X]

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Ca sa-i castigi increderea nu trebuie decat sa-i arati maturitate si sinceritate.
Maturitate pentru a realiza ca daca te lasa "din frau" nu o iei pe directii gresite si nu ti-o iei in cap
Sinceritate pentru ca vor ca tie sa-ti fie bine si orice-ar fi greu in viata ta sa le spui si sa nu le ascunzi pentru a-ti oferi un asa zis "Sfat Parintesc" si pentru a te ajuta si ei cu ce pot.

Mult succes in a rezolva problematongue

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asta doar tu si/sau mama ta puteti sa stiti. Noi n-avem de unde sa stim.

| Vizitiul a răspuns:

Unde socializare nu e, nimic nu e. Ce te impiedica sa alfii asta chiar de la mama ta? Cred ca nimic.

| mistikk a răspuns:

Asta numai tu poti sti noi nu stim ce ai facut tu si ai dezamagitosau poate se gandeste ce ii putea ei capul la varsta ta e si asta un motiv big grin

| Anileda a răspuns:

Da, lipsa de comunicare.

| marrr a răspuns:

De ce nu o intrebi chiar tu pe dumneaei?

| Simona a răspuns:

Buna!
Aceste lucruri doar voi 2 le stiti...nu cred ca mamei i-a venit ei asa in gand deodata "ia sa nu mai am incredere in fata asta"
intreab-o, sau daca stii ceva ce ai facut si a aflat incearca sa fii mai atenta cu ceea ce faci sau spui
mult succes

| anonim1808 a răspuns:

Salut. da poate pentru ca ai mintito. funda?batting eyelashes

| kittty explică:

Am uitat sa mentionez un lucru.
"Nu am mintt``o pe mama.sau sa fi facut ce va care sa o fi deranjata.multstraight face am intrebat`o de inceredere si a schimbat subiectu`l spunandu`mi "Nu te duci pana la magazin/?".[Ce sa fac.de atunci. de cand mi-a spus.ca nu are incerede in mine. cei din jurul meu.imi spun ca m-am schimbat si nu in bine.ci in rau.adikca sunt foarte nervoasa.[chestie care nu imi statea in fie.] ce sa fac. :-s?

| georgianat a răspuns:

Da. Ori tu i-ai dat motiv să îşi pună încrederea la îndoială ori comportamentul tău a făcut-o să creadă acest lucru, ori comunicarea dintre voi este la pământ straight face
Dă dovadă de maturitate şi fii responsabilă pentru ca mama ta să te privească aşa cum trebuie şi ca relaţia dintre voi să fie una ca între mamă şi fiică!