| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin peste cateva zile e ziua celei mai bune prietene, dar vreau sa-i iau cv special, ptc ea mi-a daruit de ziua mea un telefon cookie fresh. M-am gandit la o placa de par, s-ar bucura ff tare, dar aveti si alte idei?happy

Răspuns Câştigător
| NoPersonMe a răspuns:

Un set complet
Daca e fana twilight i-ai o carte din cele 4 parti
Haine,ca orice fata adora hainele
Poti sa mai cumperi un lantic de argint sh sa fie o inima in doua si juma tu,juma ea, sh sa scrie pe ea BFF
Sau ii poti lua pur si simplu un set mai dragut.
Daca e mai mare, 14 ani in sus,cumparai machiajuri, parfumuri, oje.

Sper ca te-am ajutat si petrecere frumoasa. fundita?

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Un laptop(cam scumpulet dar se bucura nespus).Un telefon sau daca are nevoie un system de operare.

| WeaponGirl a răspuns:

Noi nu o cunoastem pe prietena ta, nu stim ce-i place si de ce anume are nevoie, daca tu spui ca s-ar bucura sa-i cumperi o placa de par.pai asta e cadoul happy am putea sa-ti dam multe idei : ciocolata,flori,haine,bijuterii, produse cosmetice, make up etc.dar nu cred ca au vreo importanta atat timp cat tu stii cel mai bine care e cadoul potrivit pentru eawinking

| erykasymonyka a răspuns:

Poti sa ii iei o perie electrica s-ar bucura si mai tare deoarece are triplu rol: onduleaza da volum si indreapta crede-ma e mai bine eu am o perie de asta si este foarte eficienta...

| Emili98 a răspuns:

Buna CutePie! UIte ce ii poti lua :
gamă de produse cosmetice
accesorii
DVD-player