| sweetgirl09 a întrebat:

Pe 30 noiembrie este ziua de nume a celei mai bune prietene si chiar as vrea sa-i i-au ceva foarte special! Imi dati cateva idei?

3 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Cred ca cel mai special cadou e unul facut cu manuta ta. Mai ai 10 zile, ce zici, te bagi sa ii faci un scrapbook?
Vei avea nevoie de poze (probabil scoase la imprimanta), niste foi mai tari sau cartoane colorate, lipici, sclipiciuri, culori, panglicute, abtibilde, imaginatie. Nici nu e nevoie sa ii faci prea multe pagini. Va trebui sa muncesti cate putin la el in fiecare zi, dar in final va merita.

http://www.youtube.com/watch?v=yod4OmEmIPk&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=R_TXZMZMP9Q&feature=relmfu

| a răspuns:

Hei ai putea sa-i faci cadou nu stiu... ceva ce o reprezinta de ex ii plac bijuteriile ai putea sa ii faci cadou o bijuterie sau poti sa faci ceva creat de tine ceva care ii place ei sau poti sa ii cumperi ceva daca ai banibig grinideea este sa-i arati ca-ti pasatongue

| aaaalexa a răspuns:

Sti. Exista la bijuterii, niste inimioare din argint care nu sunt scumpe, si le poti rupe in doua, daca tot e prietena ta cea mai buna pe inimioara scrie: BFF, si e chiar super faina.