| Mihai_Barbura_1993 a întrebat:

Daca am comandat sambata sa imi vina un colet de la Altex imi vine Luni adica azi sau maine? Ei au contract cu nemo express si nemo express aduce in 24h coletul...

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Fiind comanda facuta in weekend, luni ti se va procesa comanda si apoi vei primi mesaj prin e-mail sau telefon cand iti va fi livrata. Daca sunt rapizi, o pot procesa luni si sa-ti faca livrarea in aceeasi zi, desi poate sa fie si pe ziua de marti.