| R0011 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti o personalitate pe care o admirati.Pe cine ati alege si de ce?

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Anthony Hopkins pentru modul in care interpreteaza rolul lui Hannibal Lecter. Pur si simplu genial.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt propriul meu exemplu.
Pa, pa.

| TipulVerde a răspuns:

Dexter. Punct.

| LoStEyEs a răspuns:

Personalitatea lui michael scofield din prison break. e asa de inimos si de bland. si chiar stie sa iubeasca o femeie, dar asta e in filmhee hee in realitate el e gay laughing

| Alexakos a răspuns:

Mai multi dar cineva cunoscut ar fi jason statham. pentru ca este aratos si pentru ca este bine facut. (sa imi bag pixul suna de parca as fi gay laughing )

| d1onn5o a răspuns:

Morgan Freeman
Are un stil aparte de a juca in orice film.
Uita-te la 10 Items or less, The Bucket List si vei intelege de ce il admir.

| comediant a răspuns:

Johnny Depp.mai multe motive
Eminem.nu cred ca trebuiesc argumente)