| ramoeu a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti dintre albastru si roz ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| ßhåååå a răspuns:

Ambele,depinde si de starea cum ma simt sau de ocazie, sau de cum ai tenul daca este mai inchis albastru daca vrei sa pari mai vesel/a rozlove struck sau daca este pentru ceva mai sofisticat rozwinking

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Depinde. Dacă rozul e de fapt fuchsia,iar albastrul spălăcit aleg rozul,dacă nu,aleg albastru.Îmi plac culorile mai intense.
P.S. Dacă ambele sunt la fel de intense, aleg roz, doar sunt fată. happy

| muteanupaulcostin a răspuns:

Sigur baietii ar alege albastru (cum aleg eu), iar fetele aleg roz... ei bine eu as alege albastrul

| MadRaven a răspuns:

Depinde baietii au un anumit reflex sa aleaga imediat albastru deoarece urasc rozul, iar daca ai fi fata ai alege imediat rozul (ma rog amu depinde daca esti mai baietoasa ai alege albastru) pentru ca multe fete iubesc la nebunie rozul

| Beatrice_5910 a răspuns:

Roz :X...mult mai feminin si dragut

| diana_6879 a răspuns:

Rozz pentru ca este o culoare sraguta dar depinde ce fel de roz si ce fel de albastru si depinde care culoare iti place tie mai mult si depinde la ce te referi la o bluza la o culoare pentru camera etcc. oricum alegerea iti apartine aceasta este doar o parer de a mea FUNDA?

| anonimus12345 a răspuns:

Albastru.
Dar nu orice fel de albastru, ci un albastru azuriu sau chiar turcoaz.