| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Daca cineva raspunde la o intrebare si primeste un vot stupid sau nefolositor se intampla ceva ...adica ii scade din puncte sau ceva de genul? big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Uita-te la punctajul pe care il ai. O sa vezi ca aceste voturi doar se contabilizeaza si au valoarea "0", deci nu se scade si nici nu creste punctajul tau.Sunt puse acolo doar pentru statistica.

5 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna
nu-ti scade din punctehappy

| alecs871 a răspuns:

Iti scade doar inteligenta.

| pengu a răspuns:

Atunci cand cineva primeste amuzant, nefolositor sau stupid nu se adauga, dar nici nu se scad puncte. doar atunci cand primeste inteligent sau folositor i se adauga cate un punct pentru fiecare vot tongue

| hrdcore a răspuns:

Tu raspunzi pe TPU pentru puncte?

| jolie a răspuns:

Nu