| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curios. Daca la un raspuns de-al tau iti bifeaza cineva "nefolositor" ti se scade din puncte? Dar mai ales daca iti bifeaza "stupid"?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, stai linistitlaughing.
La mai marelaughing.

| Flav a răspuns:

Imi scade din moral si intru in deceptie.

| fluturas a răspuns:

Nu, nu iti scade. doar iti urca daca iti da folositor sau inteligentwinking
ca sa vezi poti sa pui click in stanga cu portocaliu " vizualizare profil " apoi la punctaj si acolo vezi cate puncte ai si la ce ti se ofera; 0 kiss

| juniper a răspuns:

Nu, stai linistit, dar ca sa fi sigur de asta, continua sa dai raspunsuri bune si inteligentewinking

| M4RK a răspuns:

Nu, nu iti scade din puncte si nici nu se pune votulwinking

| M.madallina a răspuns:

Nu, nu iti scade din puncte