| Zozolexa a întrebat:

Daca fac vocalize la fel ca pe youtube ma ajuta sa imi schimb vocea sa cant mai bine? Adica sa invat sa cant uitandu-ma pe youtube doar, Dupa ce fac mult antrenament o sa pot ridica vocea cat de cat? Nu vreau sa ma duc la canto.Asa e >ok

Răspuns Câştigător
| Tcaciuc_Andreea_1983 a răspuns:

Buna,daca Dumnezeu te-a inzestrat cu o voce frumoasa, vei putea canta oricum normal ca trebuie sa iti antrenezi vocea pentru a vedea rezultate. Oricum eu zic ca adevarate rezultate vei vedea oricum daca ai cu adevarat voce, poti sa repeti pe youtube si cand vei fi pregatita sa pleci la canto, pentru ca asta te va ajuta :**

1 răspuns:
| tatoomarem a răspuns:

Te ajuta la fel de bine ca orice tutorial. Poti sa inveti sa canti mai bine de pe youtube. Raspund din experienta. Sper ca ti-am fost de ajutor!