| Psicodelic a întrebat:

daca nu pot cumpara carti ca twilight, the vampire diaries sau eragon stiti unde le pot gasi pe internet ca sa le citesc gratis?

Răspuns Câştigător
| Attomm98 a răspuns:

Nu le poti gasi pe internet pentru ca sunt serii intregi! Oricum the vampire diaries toata seria costa vreo 30-40 lei deci mai bine cumpar-o iar eragon este cea mai buna serie pe care am citi-o anul asta iti recomand sa o cumperi neaparat!

3 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Pai acesta este un sait foarte bun http://cartielectronice.blogspot.ro/2010/08/lista-cu-autori-scriitori.html. Sper ca te-am ajutat.

| ?D? a răspuns:

Eu le-am citit de la biblioteca.
poate faci si tu la fel...
?

| Yeas00 a răspuns:

- Uita-te la film.