| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot gasi carti audio in romana? Ma intereseaza Twilight de Stephenie Meyer: cele 4 volume si The Vampire Diaries de Lisa Jane Smith: tot cele 4 volume... Multumesc anticipat:*:*:* (Funda!)

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Nu există cărțile astea audio, din câte știu. Le-am citit pe toate, superbe sunt! The Vampire Diaries sunt 5 volume, nu patru.
Uită-te la filme, dacă vrei. Ce nu pot eu să înțeleg: Te interesează subiectul, toată lumea vorbește...dar ție ți-e lene să citești. Prima carte din TVD am citit-o într-o seară, e genială! happy
Nu se compară nici un filmele, nici cu vreo carte audio.
Păcat că încă nu îți place să citești. sad

| KiryuZero a răspuns:

Www.google.ro cel mai sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alicecullen... Exista carti audio... iar mie imi place sa citesc, le-am citit pe toate pana acum, intrebam doar pentru o persoana care nu le are. Si stiu ca au aparut mai mult de 4 volume la The Vampire Diaries, dar nu ma interesa decat de primele patru. Nu mi-e lene si sa stii ca raspunsul tau chiar m-a deranjat. Acest site este ca sa ajuti oamenii cu ce ii intereseaza, nu sa iti spui parerea ca sa ii deranjeze. Iti recomand sa ai grija ce scrii data viitoare.