| Ana10000100 a întrebat:

Dau funda :
Am mai pus o data o intrebare pe care o sa o pun si acum pentru ca nu m-a lamurit nimeni.
La Movie Maker dupa ce am terminat filmuletul de facut nu stiu unde sa dau ca sa il salvez, de obicei stiu ca dau acolo FISIER, SAVE, scriu numele, caut unde vreau si dau OPEN. Dar am uitat si deloc nu mai stiu, o data am salvat cumva dar acum chiar ca nu mai stiu, ar fi convenabil sa aveti si voi acel program de facut clipuri din poze, download gratis.
Multumesc, nu uitati,

4 răspunsuri:
| FilipEmanuel a răspuns:

Ce movie maker ai?
Vechi sau nou?

| Ana10000100 explică (pentru FilipEmanuel):

Ce movie maker nou sau vechi? Numele in totalitate este :
Windows Movie Maker 2.6

| FilipEmanuel a răspuns:

Scrie undeva in stanga
3.Finish Movie
Sub el scrie "save to my comuper"
da pe el si restul ti tu ce sa facibig grin
funda?

| Ana10000100 explică (pentru FilipEmanuel):

Esti culmealaughing nu ...deloc deloc deloc, pana la urma am gasit eu.

Întrebări recente