| xNattie a întrebat:

Dau funda. Vreau sa imi cumpar niste carti ( de pe elefant.ro ) pe care se merita sa dau banii,dar nu stiu ce sa cumpar sad. Spuneti-mi si mie niste carti care se merita sa fie citite, dar sa NU fie de dragoste, ceva gen Roșu ca sangele de Salla Simukka, de preferat thriller big grin mersiii.

Răspuns Câştigător
| ionukutza1 a răspuns:

Nu prea recomand exercitii de echilibru. Iti recomand Dracula- Bram stoker
Brida, Zahir, Veronika se hotaraste sa moara, Vrajitoarea din Portbello, Alchimistul - toate sunt de paulo coelho, Scrisori pentru ficele mele, Sacrificiul, Legaturi de familie, Panza de paianjen

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Hobbitul
Cincizeci de umbre ale lui Grey
Exercitii de echilibru
Jocul lui Ender
Inferno
Viata lui Pi

FUNDA? Acestea sunt cele mai bune carti.