| Doublekillll a întrebat:

am si eu o mica problema, particip la un concurs de desen si am ca tema prietenia, am cateva idei dar vreau sa le aud si pe ale voastre. Fundita pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Bubbleee98 a răspuns:

Poti desena o fata si un baiat de mana, un catel si un altul dormind imbratisati, o pisica si un caine in brate(sper sa te ajute raspunsul meu:-s)

2 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Buna! Poti face copacul prieteniei. Sper ca te-am ajutat.Stiu ca e veche chestia.big grin

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Poti desena niste bratari ale prieteniei happy. Cauta pe google la fotografii happy