| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt studenta si vreau un job, am programul fix la facultate si nu stiu unde as putea lucra, nu vreau sa lucrez la mc sau kfc. Astept sugestiile voastre.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am colegi care lucreaza in call center 6 ore pe zi cu norma intreaga. Poti lucra si cu jumatate de norma.

| liliana77any a răspuns (pentru Bondarel99):

Si ce trebuie sa faci mai exact?

| Bondarel99 a răspuns (pentru liliana77any):

Depinde de firma, colega mea lucra la o firma de cablu, stai la masuta si raspunzi la telefoane, oferi asistenta oamenilor care suna sa ceara informatii despre serviciile firmei sau sa faca sesizari. Daca stii si o limba straina cu atat mai bine ca se plateste mai bine.

| liliana77any a răspuns (pentru Bondarel99):

Suna bine, ma bag man! laughing