| deny a întrebat:

de cateva zile cand vreau sa intru pe mess imi apare:
There might be a problem with your Internet Connection.Make sure your computer is connected to the internet.Click Troubelshoot to begin a series of testes to try to diagnoses the connection problem.
eu sunt conectata la internet prin wirles si are 2 linii si netul merge foarte bine
am apasat pe troubelshoot si mia aratat o chestie si m-am luat dupa ea si mi-a mers iar a doua zi nu a mai mers... ce sa-i fac?
dau funda

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Ai probleme cu netu`, prin wireless abia daca se conecteaza in cele mai bune cazuri

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ia-ti un antivirus, sau reinstaleaza windows-u, ca nu-ti mai recunoaste bine netu. Deci ori de la virus, ori ca e veci windows-u (adica 7-8 luni) ori ai stricat tu pe acolowinking

| Stefi_2999 a răspuns:

Pai eu am intrat pe acest site : www.meebo.com -> sign in on individual accounts -> yahoo messenger si am mess exact ca inainte! Incearca. Sper ca te-am ajutat! Numai bine! :*

| RukkyRukkya a răspuns:

Salut, aceeasi problema o am si eu si prietena mea, doua id'uri diferite. Binenteles ca scriem user'ul si parola corect la fel ca pana acum de ani de zile, dar dintr'o data fara a interveni nimic, nu mai merge, spune ca parola este gresita. Se intampla ceva cu Yahoo, si din ce in ce mai multe cazuri apar. Cred ca ar fi mai bine daca cei cu problema asta sa le scriem direct celor de la Yahoo. Am mai cautat pe net / forum'uri dar nu sa gasit nici un raspuns. Daca cineva are idee despre ce este vorba si cum se poate rezolva il rog sa scrie aici.

| NoL1m1T a răspuns:

Daca nu a mers nimic din ce au zis ei, uitate in dreapta ecranului-jos la ora si data si vezi daca esti la zi cu ele, succes!